Oskary Fashion 2011 - kto wygrał? W co ubrały się gwiazdy?

Modowe Oskary rozdane. Mamy wyniki, wiemy skąd pochodzą najciekawsze kreacje - sprawdźcie!

28. marca w Soho Factory odbyła się dwunasta edycja imprezy promująca wybitnie wyróżniające jednostki świata mody i show-biznesu. Na Oskarach Fashion 2011 pojawiła się cała śmietanka towarzyska kochająca ubrania i dodatki. Nie zabrakło świetnie wyglądających aktorów, piosenkarzy, stylistów, projektantów czy dziennikarzy.

Najjaśniej świeciła gwiazda Dody , która z resztą otrzymała nagrodę. Na tę okazję założyła pomarańczowy żakiet marki La Mania za 3200 zł z wywiniętymi rękawami ukazującymi satynową podszewkę w tym samym kolorze, nietuzinkowe białe botki z limitowanej kolekcji projektantki Iris Van Herpen dla marki United Nude za niecałe 4000 zł oraz białą sukienkę tureckiego projektanta Yildirim 'a Hakaan'a za 13000 zł. Ramona Rey także wyglądała świetnie - postawiła na sukienkę (jeszcze) niszowego polskiego projektu Selektornia w towarzystwie cielistych dodatków. Katarzyna Kultys-Jabłońska wybrała długą pomarańczową suknię Macieja Zienia. Joanna Horodyńska wybrała minimalistyczną białą suknię w towarzystwie pasiastej torebki z wiosenno-letniej kolekcji Fendi na 2011 rok. Joanna Przetakiewicz olśniewała barwami ziemi i minimalistycznym szykiem - nic dziwnego, że została doceniona przez jury.

Statuetkę otrzymali:

Film: Małgorzata Socha i Filip Bobek

Moda: Joanna Horodyńska i Dawid Woliński

Biznes: Joanna Przetakiewicz i Kazimierz Herba

Media: Monika Olejnik i Marcin Prokop

Muzyka: Doda i Radzimir Dębski

Modelka: Hania Koczewska

Fotograf: Adam Pluciński

Projektant: Aleksandra Kawałko - Moon Lights

Bloger: Wojciech Szarski - blog Macaroni Tomato

Koniecznie odwiedźcie GALERIĘ i wybierzcie, która ze stylizacji była najlepsza! Zgadzacie się z werdyktem czy wybrałybyście kogoś innego w poszczególnych kategoriach?

Oskary Fashion 2011 - Małgorzata Socha odbiera nagrodęOskary Fashion 2011 - Małgorzata Socha odbiera nagrodę fot. Kapif

Więcej o: