Joanna Krupa i Cindy Crawford na charytatywnym spacerze z psami

Jedna z największych miłośniczek zwierząt w polskim show-biznesie w towarzystwie supermodelki podczas amerykańskiej akcji charytatywnej wspierającej schronisko.

Wszyscy doskonale znamy głośne i kontrowersyjne kampanie Joanny Krupy dla Peta , jej aktywną walkę z popularyzującymi noszenie futer ludźmi oraz miłość do psów. Modelka ma w planach założyć własne schronisko w Los Angeles, a póki co odwiedza już powstałe i promuje adopcję zwierząt u nas i w USA.

Joanna została niedawno zaproszona na imprezę zorganizowaną przez supermodelkę Cindy Crawford , która miała na celu popularyzowanie długich spacerów z pupilami, zamiast wypuszczanie ich na chwilę na podwórko. Dodatkowo zbierano na imprezie środki dla organizacji pozarządowej Much Love Animal Rescue, która opiekuje się zwierzętami.

Prowadząca polską edycję "Top Model. Zostań Modelką" założyła na tę okazję wygodny beżowy sweter, pod niego czarny top, a do tego czarne rurki, cieliste sandały i długi naszyjnik. Wyglądała elegancko . Cindy wybrała adidasy do biegania, biały tank top, różową bluzę i leginsy długości 3/4.

Zobaczcie w GALERII jak prezentowała się Joanna z pieskami Rutherby i Yodą oraz Cindy z Sugarem i Widgetem!

Niżej pieski "Dżoany":

Pasy Joanny KrupyPasy Joanny Krupy fot. Forum

Więcej o: