Renee Zellweger reklamuje torebki TH i walczy z rakiem piersi

Aktorka znana z roli Bridget Jones wraz z marką Tommy Hilfiger po raz kolejny łączą siły i wspierają akcję walczącą z rakiem piersi.

Renee Zellweger współpracuje z marką Tommy Hilfiger już od kilku lat. Firma produkuje specjalną kolekcję dodatków, z której część zysków jest przekazywana na walkę z rakiem piersi, a aktorka pomaga promować serię i udziela swojego wizerunku.

Sama Renne wyznała:

To jedna z najlepszych rzeczy w całej akcji i cieszę się, że Tommy wspiera ją od pięciu lat. Efekty są namacalne, fundusze trafiają prosto do potrzebujących kobiet.

Najnowsza kampania opiera się na sprzedaży skórzanych toreb. Sesja bardzo pasuje do klimatu całego wydarzenia - jest subtelna, delikatna i bardzo kobieca. Zdjęcia są przepełnione światłem, dzięki czemu panuje czysta, wręcz powietrzna aura.

Zdjęcie sprzedawanej torby wraz z ceną i kwotą przekazywaną na akcję znajdziecie w GALERII .

Jak podoba się Wam takie połączenie sił w szczytnym celu? My uważamy, że to świetny pomysł i cieszymy się tym bardziej, że jest to współpraca mieszana , a nie dwóch kobiet - Tommy pokazuje, że i mężczyzna może przejąć się kobiecymi problemami.

Renee Zellweger reklamuje torebki Tommy Hilfiger i walczy z rakiem piersiRenee Zellweger reklamuje torebki Tommy Hilfiger i walczy z rakiem piersi fot. Tommy Hilfiger

Więcej o: