Siostry Krupa udzielają porad na Coco Perez

Joanna Krupa zasłynęła w Polsce dzięki programowi Top Model, ale nie wszyscy rodacy wierzą w jej urodę, talent i kompetencje. A może powinni, bo w Ameryce jest ceniona przez Pereza Hiltona?

Joanna Krupa razem ze swoją siostrą wzięły udział w nagraniu specjalnie dla czytelników Coco Perez - bloga prowadzonego przez Pereza Hiltona , który po nieudanej karierze jako projektant postanowił zająć się krytyką branży i gwiazd. Od 2003 prowadzi stronę Perezhilton.com znaną z najświeższych plotek, a w 2009 stworzył CocoPerez.com, które nazwał miejscem, gdzie gwiazdy spotykają się z modą.

Sam Perez (który naprawdę nazywa się Mario Lavandeira) okrzyknął się "królem mediów" i choć słynie z krytyki, to trzeba przyznać, że ma duży wpływ na promocję aktorów, celebrytów, mody i wydarzeń kulturalnych, czy nowych filmów i książek. Czyżby teraz postanowił zająć się karierą pięknych sióstr Krupa ?

Perez napisał, że polska modelka i aktorka Joanna Krupa dzieli się z czytelnikami jego bloga swoimi kilkoma przydatnymi wskazówkami .

Razem z siostrą Martą, dwie wspaniałe modelki dyskutują o modzie i wymieniają kilka przydatnych stron, gdzie można dostać tanie ubrania noszone przez gwiazdy." - napisał Hilton.

To trochę za dużo powiedziane, bo siostry prezentują jedynie trzy strony, na których możecie znaleźć kreacje gwiazd za mniej niż 200 dolarów. Możliwe, że będzie więcej filmów.

Co Wy na to?

embed
Więcej o: