Bitwa na stylizacje - adidas Originals

Marki na różne, bardziej i mniej trafione, sposoby próbują nas zaangażować i przyciągnąć naszą uwagę. Pomysł adidas Originals przypadł nam do gustu. I nie chodzi nam o zamalowanie muru na Służewcu.

Pomysłowość niektórych firm nie ma granic, jednak czasem owe genialne, jak się wydaje pomysły, doprowadzają do tragedii . Jak marka adidas może odzyskać nadszarpnięty wizerunek ? Po aferze z zamalowywaniem muru-graffiti na warszawskim Służewcu od firmy odwróciło się wiele osób. Zachęcano nawet do bojkotu marki. Nie zamierzamy nikogo przekonywać, ani dzielić się naszymi odczuciami odnośnie tego wydarzenia. Nie będziemy też udawać, że marka nie istnieje i uszanujemy tych, których graffiti zupełnie nie obchodzi. Poza tym ostatni pomysł adidas Originals zasługuje na uwagę .

Bitwa na stylizacje - adidas OriginalsBitwa na stylizacje - adidas Originals www.adidas.com/originals/womenslookbook

Marka adidas Originals przygotowała uliczną bitwę na stylizacje w dziewięciu miastach. W walce wezmą zespoły z Berlina, Paryża, Londynu, Mediolanu, Sztokholmu, Nowego Jorku, Rio de Janeiro, Hong-Kongu i Tokio zaprezentują ponad 100 stylizacji, które przygotowali na bazie kolekcji adidas Originals Women. Te same ubrania w zależności od miasta i gustu stylistów zostały zupełnie inaczej zestawione, dzięki czemu udaje się zaprezentować charakter danej metropolii i królujące w nim trendy.

Pomysł jest znakomity . Dzięki niemu klienci marki z łatwością zapoznają się z ofertą i otrzymają gotowe schematy łączenia, które z łatwością mogą sami przygotować. Platforma adidas Originals to doskonałe miejsce na czerpanie stylizacyjnych inspiracji.

Każdego dnia możecie wziąć udział w stylizacyjnej bitwie i oceniać kreatywność stylistów poprzez głosowanie na najlepszy zestaw . To Wy decydujecie , który look jest najatrakcyjniejszy.

Zobaczcie niektóre zestawy - GALERIA !

Głosować można na stronie: www.adidas.com/originals/womenslookbook

Więcej o: