Druga okładka Emmanuelle Alt - Kate lepsza od Gisele?

Zapowiadało się grzecznie i niewinnie, ale już w drugim numerze nowa naczelna paryskiego wydania Vogue'a pokazała pazurki "rozbierając" Kate Moss.

Emmanuelle Alt rządy w Vogue Paris rozpoczęła z Gisele Bundchen . Nowa naczelna wybrała najlepiej zarabiającą modelkę świata na swoją debiutancką okładkę , a do kolejnego numeru zatrudniła Kate Moss , która jest trzecia w rankingu najbogatszych (tuż za Heidi Klum), będącą ikoną mody i zapewne najlepiej rozpoznawalną topmodelką na świecie.

Pierwsza okładka z Gisele była stonowana, naturalna i jakby ugrzeczniona. Przedstawiała zupełnie inną stylistykę niż to, co wybierała Carine. Jakby Emmanuelle chciała się odciąć od stylu poprzedniczki. Jednak wraz z drugim numerem Vogue Paris powrócił na swoje miejsce wśród "biblii mody". Na zdjęciu zrobionym przez duet Mert & Marcus Kate pozuje w żakiecie z kolekcji Armani Prive, który trzymają męskie dłonie, jakby chciały go rozchylić. Zdjęcie jest ostre, zmysłowe i hipnotyzujące. Kate wygląda, jakby zupełnie nie przejmowała się tym, co się dzieje dookoła. Druga okładka zupełnie się różni od poprzedniej. Która z nich jest lepsza ?

Vogue Paris Maj 2011

Fotograf: Mert & Marcus

Modelka: Kate Moss

Bardziej podoba mi się:
Więcej o: