Modelka plus-size twarzą marki H&M

Marka H&M kontynuuje współpracę pięknością plus-size Tarą Lynn.

Modelkę mogliście wcześniej widzieć w reklamach Bloomingdale, Nordstom i linii Forever21. Najgłośniejszym wydarzeniem w jej karierze modelki była rozbierana sesja w styczniowym numerze V Magazine z 2010 roku zatytułowanej "Curves ahead ". W marcu tego samego roku Tara Lynn ponownie zaprezentowała swoje wdzięki we francuskim Elle w sesji "Pulp fashion ". Od kilku lat Tara jest twarzą linii BiB H&M.

Tara Lynn w sesji V Magazine styczeń 2010 - 'Curves ahead'Tara Lynn w sesji V Magazine styczeń 2010 - "Curves ahead" fot. skan

W ofercie szwedzkiej sieciówki oprócz flagowych linii - kobiecej, młodzieżowej oraz dla przyszłych matek, można znaleźć odzież dla osób puszystych. Linia nazywa się BiB - "Big is Beautiful" i proponuje odzież i bieliznę dla pań w większych rozmiarach.

W najnowszej kolekcji H&M BiB znajdziecie kostiumy kąpielowe i ubrania na plażę , które prezentuje Tara. Jednoczęściowe stroje mają specjalne fasony, które poprawiają sylwetkę - ich wzory i kolory czynią z nich prawdziwe hity letniej kolekcji. Kapelusze i tuniki zostały dodane do oferty dla kobiet, które nawet na plaży lubią styl glamour. Oprócz podstawowych elementów kolekcji BIB, w nowej linii znajdziecie modne, czarne "tankini", w którym Tara wygląda całkiem dobrze.

Zobaczcie sami - GALERIA !

Więcej o: