Anja i Sasha na okładce Vogue Germany - najładniejsza para?

Niemiecka redakcja Vogue'a przygotowała na czerwiec okładki z zakochanymi. Pierwszą z zaprezentowanych par jest Anja i Sasha. Kolejnymi - Alessandra Ambrosio i Karolina Kurkova z partnerami.

Nasza najsłynniejsza modelka Anja Rubik razem ze swoim narzeczonym Sashą Knezevicem, z którym niebawem bierze ślub, została jedną z bohaterek czerwcowej sesji Vogue Germany o zakochanych parach . Ich zdjęcie zrobił Alexi Lubomirski i musimy przyznać, że jest o wiele lepsze niż lutowa okładka Vogue Russia , choć wcale nie najlepsze.

Zakochana para wygląda szykownie i elegancko, ale zdania Internautów są podzielone. Jedni są zachwyceni. Inni twierdzą, że zdjęcie bardziej nadaje się na okładkę magazynu H&M niż Vogue'a, a kolejni uważają, że para modeli jest już nudna . Mają w tym trochę racji - przez to, że Anja i Sasha bardzo często pozują razem i występują w kampaniach reklamowych ich wspólne zdjęcia mogą już nudzić. Zupełnie inaczej jest z pozostałymi bohaterkami czerwcowego numeru Vogue Germany. Karolina Kurkova i jej mąż Archie Drury niezwykle rzadko pojawiają się razem w sesjach do magazynów modowych, a Alessandra Ambrosio i jej mąż Jamie Mazur wystąpili już kiedyś na łamach Vogue'a, ale również nie przesadzają z promocją swojej relacji. To, że Archie i Jamie nie są modelami nie popsuło również estetyki zdjęć. Wręcz przeciwnie - większość forumowiczów TFS uważa, że zdjęcie Karoliny i Archiego jest najlepsze , a Anji i Sashy najsłabsze .

A Wy jak sądzicie? Zagłosujcie w sondażu poniżej, by sprawdzić, czy zgadzacie się z pozostałymi czytelnikami.

Vogue Germany czerwiec 2011

Modele: Anja Rubik, Sasha Knezevic

Fotograf: Alexi Lubomirski

Anja i Sasha - zachwycają czy już nudzą ? >>

Najbardziej podoba mi się zdjęcie:
Więcej o: