Anja Rubik zaprezentuje najdroższe buty świata

Polska supermodelka Anja Rubik została wybrana do prezentacji najdroższych butów świata. Ich premiera odbędzie się dziś wieczorem w Cannes.

Wybór Anji jest dowodem na to, że modelka ma niezwykle silną pozycję w branży. W rankingu models.com wyprzedają ją tylko Lara Stone (1), Natasha Poly, Freja Beha Erichsen, ale możliwe, że to się niedługo zmieni. Im więcej takich lukratywnych i prestiżowych zleceń będzie Anja dostawać, tym lepszą pozycję zajmie. Współpraca z firmą Chopard i promocja najdroższych butów świata w Cannes jest prawdziwym wydarzeniem. Nawet większym niż prezentacja stanika za 2 miliony dolarów przez seksbombę Adrainę Limę.

Buty określane mianem "najdroższych" powstały we współpracy firmy jubilerskiej Chopard i projektanta obuwia Giuseppe Zanotti . Szpilki zostały pokryte różową satyną, złotymi łańcuszkami, diamentami, rubelitem, a obcas i podeszwę wysadzono - różowymi szafirami. Jutro buty i pasujące do nich kolczyki zostaną sprzedana na aukcji podczas gali amfAR's Cinema Against AIDS. Nie możemy się doczekać aż je zobaczymy.

Więcej o: