Wpadka: Suknia Gwen Stefani nie była jej projektu!

Pamiętacie piękną czarną suknię Gwen Stefani z gali amfAR, która odbyła się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes? Otóż została sprzedana na cele charytatywne pod szyldem L.A.M.B. - jako projekt piosenkarki. Niestety, prawda była inna...

Gwen Stefani pojawiła się na gali amfAR podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w czarnej sukni rozkloszowanej od kolan, z linią blisko ciała powyżej, złotym cienkim paskiem i koronkowym półgolfem. Kreacja wzbudziła zachwyt i była szeroko komentowana. Została przeznaczona na cele charytatywne i sprzedano ją za 125 tysięcy dolarów!

Niestety, mimo pięknej otoczki, wydarzenie będzie wspominane z niesmakiem. Okazało się, że suknia została niesłusznie przedstawiona, promowana i sprzedana jako projekt Gwen , stworzony pod szyldem jej marki L.A.M.B. ! Prawdziwy projektant to Michael Angel . Powiedział mediom, że jest niezadowolony, bo stworzył tę suknię specjalnie dla piosenkarki, a jak się okazało, laury za projekt przypadły jej, a dodatkowo suknia została przeznaczona do sprzedaży. Sam Perez Hilton podśmiewa się z niego pisząc, że:

Tak naprawdę nie powinien być TAK zły z powodu tej sytuacji. Dużo pieniędzy zostało przekazanych na szczytny cel!

Co sądzicie o tej wpadce? Myślicie, że odbije się ona złą sławą na Gwen, czy raczej zostanie potraktowana jako zrządzenie losu, bo przecież to dzięki jej nazwisku udało się zebrać tak dużą sumę na cele charytatywne?

Niżej omawiana suknia:

Gwen Stefani na gali amfAR podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2011Gwen Stefani na gali amfAR podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2011 fot. East News

Więcej o: