Andrej w rankingu najseksowniejszych kobiet

Andrej Pejic trafił do rankingu najseksowniejszych kobiet świata. Jak to możliwe?

Najsłynniejszy, androgyniczny model - Andrej Pejic jest bez wątpienia piękniejszy od niejednej kobiety i faktycznie z taką urodą mógłby startować do konkursu o miano najpiękniejszej, tylko że jest mężczyzną i wcale nie zamierza zmienić płci - w przeciwieństwie do Lei T., która wcześniej nazywała się Leonardo. Co prawda w jednym z wywiadów Andrej powiedział, że mógłby zmienić płeć , gdyby amerykańska marka bieliźniana Victoria's Secret zaoferowała  mu kontrakt, ale to raczej niemożliwe.

Niemożliwe jest również to, że ktoś zajmujący się dziennikarstwem nie wie, że Andrej nie jest kobietą. Już samo jego imię to sugeruje, choć w dzisiejszych czasach to żaden wyznacznik. Niemniej jednak sława i kontrowersja, która się z nim wiąże nie powinna ominąć dziennikarzy. A jednak... 20-letni model urodzony w Bośni i Hercegowinie trafił do rankingu najseksowniejszych kobiet świata przygotowanego przez magazyn dla mężczyzn FHM . Co prawda Andrej zajął dopiero 98 miejsce, ale wyprzedził Lady Gagę i Izabel Goulart .

Jak to możliwe? Nie mamy pojęcia. Co prawda Andrej częściej pozuje w damskich ubraniach i wciela się w kobietę, ale to nie jest powód, by umieszczać go w rankingu dotyczącym kobiet, w dodatku najseksowniejszych.

Andrej Pejic - uniwersalny model przyszłości >>

Andrej Pejic w sukienkach - przesada? >>

Andrej Pejic - model o wyglądzie kobiety >>

Więcej o: