Pokaz kolekcji H&M jesień/zima 2011/2012 - wideo

W dzisiejszych czasach lookbook już nie wystarcza, bo świadomi konsumenci doskonale zdają sobie sprawę z możliwości programów graficznych. Dlatego wolą oglądać kolekcje na filmach z pokazów.

Od niedawna w sieci pojawiają się filmy z mini pokazów kolekcji, które nie są może tak efektowne, jak wielkie show podczas tygodni mody, ale pozwalają dokładnie przyjrzeć się kolekcji . Początkowo ten pomysł wykorzystywały jedynie butiki internetowe, które oprócz zdjęć dołączały wideo, ale teraz podchwyciły to również marki.

Jedną z firm, która zdecydowała się na pokaz wideo jest znana, szwedzka sieciówka H&M . Od kilku sezonów kolekcje marki można obejrzeć w sieci, do której trafił już film z ostatniej sesji . Stroje na jesień/zimę 2011/2012 prezentuje Karlie Kloss , która jest twarzą tej linii . Towarzyszy jej szwedzka modelka - Josefine Ekman Nilsson .

Modelki prezentują stroje, które już niedługo trafią do sklepów, a my mieliśmy okazję zobaczyć na żywo podczas prezentacji w showroomie . Zdjęcia nie oddają ich uroku, dlatego warto obejrzeć, jak prezentują się na modelkach. Uwagę przyciągają zwłaszcza zwiewne, kwieciste sukienki i spódnice oraz wieczorowe kreacje.

 
 
Więcej o: