Finał Triumph Inspiration Award - zagłosuj na polską projektantkę!

7 czerwca ruszyło głosowanie online na zwycięzcę międzynarodowego finału konkursu dla projektantów Triumph Inspiration Award. Z ponad 2100 uczestników z całego świata, w 37 krajach biorących udział w konkursie wybrano faworytów, których innowacyjne bieliźniane kreacje, powstałe w oparciu o temat "125 lat celebrowania kobiet? zaprezentowane zostaną podczas spektakularnego pokazu 6 lipca w Berlinie. Polskę reprezentuje Natalia Stachura i jej projekt "Flower Strike".

Kreacje 37 finalistów zaprezentowane zostaną przez supermodelkę, aktorkę i jurorkę, Lily Cole na oficjalnej stronie Triumph Inspiration Award ( www.triumph-inspiration-award.com ), gdzie już trwa głosowanie. Autorką zdjęć jest genialna Ellen von Unwerth , która sfotografowała piękną modelkę w 37 modelach bielizny stworzonej przez finalistów. Prawdziwą niespodziankę jest zdjęcie Lily w skomercjalizowanej wersji modelu laureata 2010, którego autorem jest Nikolay Bozhilov , bułgarski projektant.

 

Poza znamienitym, sześcioosobowym jury również fani bielizny z całego świata mogą wziąć udział w wyborze laureata Triumph Inspiration Award 2011, głosując online od 7 do 22 czerwca . Wszyscy głosujący będą mieli możliwość wygrania ekskluzywnych nagród . Wśród wszystkich uczestników Triumph rozlosuje dwudniowy wyjazd na Wielki Finał TIA 2011 6 lipca w Berlinie dla dwóch osób łącznie z imprezami towarzyszącymi, spotkaniem z jurorami oraz 9 ekskluzywnych kompletów bielizny .

 

Wygraną dla projektanta w konkursie Triumph Inspiration Award jest nagroda gotówkowa jak również komercyjna realizacja modelu laureata. W minionych latach Wielkie Finały TIA miały miejsce w Pekinie, Mediolanie i Londynie, a tegoroczna impreza odbędzie się we wspomnianym już Berlinie. Model "Morphology" , którego autorem jest Nikolay Bozhilov , młody bułgarski projektant, zwycięzca TIA w 2010, pojawi się w sprzedaży w wybranych butikach Triumph oraz domach towarowych już w sierpniu.

Triumph Inspiration Award 2011, Natalia Stachura z modelką Moniką Lewczuk - projekt 'Flower strike'Triumph Inspiration Award 2011, Natalia Stachura z modelką Moniką Lewczuk - projekt "Flower strike" mat. prasowe

Tu oddasz głos na lureata . My już oddałyśmy swój na Natalię Stachurę, której będziemy kibicować bezpośrednio w Berlinie!

Więcej informacji odnośnie Triumph oraz TIA 2011 na:

www.triumph-inspiration-award.com

www.triumph.com

www.facebook.com/inspirationaward

www.youtube.com/inspirationaward

Więcej o: