Laetitia Casta - zmysłowy symbol Francji

Kobieta, której twarz ma Marianna - symbol Republiki Francuskiej, powróciła na łamach francuskiego Glamour. Laetitia Casta zachwyca, jak zawsze.

Piękna Laetitia największe sukcesy odnosiła pod koniec lat 90. Była twarzą m.in. Chanel, Dior i L'Oreal. Z tą ostatnią firmą współpracuje do dzisiaj i jest międzynarodową ambasadorką marki. Laetitia pojawiła się na łamach najważniejszych magazynów o modzie, reklamowała znane firmy i była jednym z symboli kobiecości w modelingu. Pięknej Francuzce przypisano się przywrócenie mody na piękne, zmysłowe ciała .

To właśnie ten jej zmysłowy powab sprawiał, że kochały ją tłumy. Możną ją wręcz nazwać Monicą Bellucci modelingu . Ma w sobie porażający seksapil i wręcz posagowe rysy twarzy. Gdy w 1999 roku zaproponowano ją na następczynię Ines de la Fressange , której twarz wykorzystano do odlewu Marianny , symbolu Republiki Francuskiej, nikt nie miał wątpliwości. Dziś Laetitia nadal pozuje i cały czas zachwyca, jak kilkanaście lat temu. W sesji zatytułowanej "Casta forever!" do lipcowego wydania Glamour France pozowała przed obiektywem Ellen von Unwerth. Wcieliła się w rolę seks-bomby w stylu pin-up, do której nadaje się znakomicie.

GALERIA !

Glamour France lipiec 2011

Modelka: Laetitia Casta

Fotograf: Ellen von Unwerth

Stylizacja: Pascal Humbert

Więcej o: