Joanna Horodyńska dla Gatty - jesień/zima 2011/12

Jedna z najsłynniejszych polskich stylistek po raz kolejny stworzyła kolekcję odzieży dla Gatty. Zobaczcie zdjęcia z kampanii i przeczytajcie czemu seria została nazwana "Odwrócona"!

Kolejny efekt współpracy Joanny Horodyńskiej z Gattą nosi nazwę "Odwrócona" . Ta jesienno-zimowa seria ubrań charakteryzuje się kontrastem między elegancją, a codziennym i wygodnym charakterem dzianiny. Do tego nowoczesne cięcia i łatwość w zestawianiu ze sobą pojedynczych modeli. Sama autorka projektów mówi:

Za pośrednictwem mojej najnowszej kolekcji dla Gatty chciałam pokazać jak łatwo można bawić się modą i uciekać od utartych schematów panujących w danym sezonie. Modowa odwaga to gwarancja naszej indywidualności, dlatego nie bójmy się miksować tego co z pozoru do siebie nie pasuje. Bawmy się modą i kreujmy swój własny styl.

W jesienno-zimowej kolekcji znajdziecie wygodne, wielowarstwowe T-shirty z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin, szale, kominy i szerokie chusty, ultramodne wzorzyste leginsy, plisowane spódnice oraz koszule o przedłużonym kroju inspirowane modą męską. W "Odwróconej" dominują beże, szarość, czerń, granat, srebro, burgund i ciemne zielenie.

Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty, o kolekcji:

Joanna Horodyńska stworzyła niezwykle indywidualną kolekcję, w której zebrane zostały jej własne modowe wizje i fascynacje. Stanowi manifest przeciwko nudzie i utartym stylom. Poprzez kolekcję "Odwrócona", Gatta stara się przekonać kobiety do poszukiwania własnego modowego ja i odrobiny szaleństwa.

Niestety, "Odwrócona" będzie dostępna tylko w wybranych salonach formowych marki Gatta .

Obejrzyjcie GALERIĘ i koniecznie napiszcie co sądzicie o ubraniach! Myślicie, że Joanna Horodyńska sprawdza się w roli projektantki ?

Joanna Horodyńska dla Gatty - jesień/zima 2011/12Joanna Horodyńska dla Gatty - jesień/zima 2011/12 Gatta

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: