Barwna kolekcja House of Holland Resort 2012

Kolekcja Resort 2012 marki House of Holland jest tak barwna i optymistyczna, że już w teraz chcielibyśmy mieć ją w szafie.

Marka House of Holland założona została przez redaktora mody. Debiutujący w 2007 roku Henry Holland zaskoczył świat mody swoimi projektami T-shirtów z zabawnymi napisami i grafikami. Jego marka słynie z niebanalnych , kolorowych projektów i to właśnie Henry zaprezentował w swojej pierwszej kolekcji resortowej.

Głównym motywem jest tęcza , którą zestawiono z nadrukiem kości , czaszek i kwiatów. Te motywy przywodzą na myśl hiszpańskojęzycznych mieszkańców Nowego Świata, w szczególności Peru i Meksyku. Peruwiańskie paski zestawiono z motywami z meksykańskiego Dnia Zmarłych.

Skupiliśmy się na kluczu, komercyjnych kształtach i połączyliśmy je z wieloma cyfrowymi nadrukami. (...) Nigdy wcześniej nie używaliśmy motywu czaszki, więc zrobiliśmy im uśmiechnięte twarze." - powiedział Henry Holland.

W ubraniach z kolekcji Resort 2012 pozowała Eliza Cummings , której charakterystyczna fryzura doskonale współgrała z barwnymi strojami. Naszym typem jest rozkloszowana minisukienka w paski. A Wam co się najbardziej podoba?

GALERIA !

Więcej o: