Najnowsza kolekcja Jeremy Scott & adidas Originals by Originals

Jednym z najlepszych pomysłów marki adidas była współpraca z awangardowym projektantem Jerremym Scottem. Jego kolekcje co sezon cieszą się wielkim sukcesem. Zobaczcie, co niedługo znajdziecie w sklepach.

Amerykański projektant wniósł do sportowej marki adidas powiew świeżości. Jego projekty są barwne, oryginalne i nietypowe. Jeremy Scott od kilku sezonów współpracuje z marką nad linią adidas Originals by Originals. Na jego kolekcje czekają co sezon wszyscy wielbiciele szalonej mody sportowej .

Najnowsza kolekcja na jesień/zimę 2011/12 jest zróżnicowana. Nie ma w niej jednego motywu przewodniego. Jeremy wykorzystał wcześniejsze pomysły. Skrzydła doszył do kieszeni dżinsów i skórzanej kurtki, cętkami ozdobiły dresy, a frędzlami wykończył dresowe spodnie. Jednym z ciekawszych pomysłów jest nadruk śladów po kuli na szarym dresie. Interesujące są również wzorzyste patchworki z cętek oraz cekinowa sukienka moro.

W tej kolekcji jest sporo hitów - wyróżnia się tunika z pandą, piłkarska sukienka, kolorowy dres oraz wcześniej wspomniane dżinsy. Co Wam najbardziej się podoba?

Więcej o: