Adriana Lima w kampanii Blumarine jesień/zima 2011/12

Adriana Lima, jedna z najsłynniejszych modelek Victoria's Secret, została twarzą Blumarine na jesień/zimę 2011/12. Czy jej seksapil pasuje do włoskiej marki?

Niewiele modelek decyduje się na przerwę w pracy, zwłaszcza na urodzenie dziecka. Jednak modelki z grona Aniołków amerykańskiej marki bieliźnianej Victoria's Secret nie obawiają się ani o swoją karierę, ani o figurę. Mają podpisany kontrakt z VS, dzięki któremu plasują się w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających modelek świata i mogą pozwolić sobie na urlop. Tak, jak Adriana Lima , która w maju ubiegłego roku wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim i od razu wzięła udział w kampanii Loewe na jesień/zimę 2010/11. W tym roku Ariana podpisała kontrakt z włoską marką Blumarine i wystąpiła w kampanii na jesień/zimę 2011/12.

W sesji Blumarine Adriana prezentuje swoje największe atutu. Poraża zmysłowością i hipnotyzuje spojrzeniem. Wystylizowana jest na ognistą, pewną siebie kobietę, która doskonale czuje się w seksownych sukienkach w cętki i prześwitujących, koronkowych kreacjach. Naszym zdaniem Adriana najlepiej wygląda w zmysłowym płaszczu z czarnej koronki. A Wam, które zdjęcia podoba się najbardziej?

GALERIA !

Polecamy:

Seksowny makijaż w stylu Kim Kardashian krok po kroku

Więcej o: