Jesienna kolekcja Christiana Louboutina w butiku Moliera 2

W warszawskim butiku Moliera 2 można już kupić kultowe "czerwone podeszwy". Wczoraj z wielką pompą odbyła się tam prezentacja jesiennej kolekcji Christiana Louboutina.

Oprócz cennych par butów, we wnętrzach sklepu zjawiła się cała plejada gwiazd, a wśród nich największa fanka luksusowej marki - Doda. Prezentacja obyła się zaś bez modelek i bez przymiarek, bo jak usłyszałyśmy za kulisami, lakier cennej podeszwy z czasem ulega wytarciu, więc nikt poza nabywcą nie powinien w Louboutinach wcześniej spacerować. Podobno nawet mierzenie przy Moliera 2 będzie odbywało się tuż przed zakupem na specjalnym dywanie. To trochę inna praktyka niż za granicą, ale jak wiemy, "co kraj, to obyczaj"... Ale rozumiemy właścicieli butiku - troską otaczają wiernych klientów, którzy powinni buty, za które zapłacą przeciętnie około 3000 złotych, dostać w nienaruszonym stanie. Póki co, właśnie tak będziemy lokalnie celebrować tę namiastkę luksusu, która spłynęła na nasz, nie oszukujmy się, jeszcze dość zacofany rynek.

Obostrzenia jednak nie odstraszyły wczoraj ani gości, ani celebrytek, które tłumnie zjawiły się w butiku. Na półkach stały naprawdę piękne czółenka - te kryte i te w modelu peep-toe, ale także klasyczne, boskie czarne kozaki. Naszą uwagę po raz kolejny zwróciły też artystyczne zdjęcia z kampanii autorstwa Petera Lippmana, będące parafrazą popularnych dzieł malarskich - przede wszystkim francuskich mistrzów ubiegłych stuleci. Wisząc na ścianach, stały się interesującym tłem dla ekspozycji nowej kolekcji ekskluzywnych butów i dodatków. Zobaczcie same!

Nasza relacja wideo:

Materiał wideo: Marek Borniński/ marekborninski.pl

Galeria zdjęć z prezentacji kolekcji Christian Louboutin - jesień 2011. Butik Moliera 2.

Gwiazdy na prezentacji kolekcji Christian Louboutin

Więcej o: