Polaroidy Małgosi Beli

Piękna Małgosia Bela wzięła udział w sesji "Polaroids" do magazynu Self Service. Zobaczcie, jak Polka wygląda na niewyretuszowanych zdjęciach.

Pięć modelek - Sigrid Agren, Frida Gustavsson, Bo Don, Diana Dondoe i Małgosia Bela wzięły udział w sesji do wiosenno/letniego numeru Self Service zatytułowanej "Polaroids ". Fotograf Ezra Petronio sfotografował je w charakterystyczny dla siebie sposób - wykorzystując mało popularną i trochę już zapomnianą technikę Polaroid, dzięki czemu uzyskał niezwykły efekt prywatności.

Klisze natychmiastowe zwiększają intymność między fotografem a obiektem. Mimo, że zdjęcia są niedoskonałe, to mają niezwykłą aurę, której nie jest w stanie uchwycić fotografia cyfrowa. Polaroidy dzięki niewyraźnym liniom, zatartym, trochę rozmazanym kolorom są bogatsze, bardziej artystyczne i klimatyczne niż zdjęcia zrobione nowoczesną techniką. Modelki wyglądają na nich nietypowo i autentycznie . Nie ma retuszu, ani idealnych ujęć. Jest za to klimat intymności i rzeczywistego piękna . W czasach Photoshopa to prawdziwy rarytas. Zobaczcie, jak w obiektywie Petronio wypadła Małgosia Bela - GALERIA !

Self Service nr 34 wiosna/lato 2011

"Polaroids by Ezra Petronio"

Fotograf: Ezra Petronio

Modelki: Sigrid Agren, Frida Gustavsson, Bo Don, Diana Dondoe, and Malgosia Bela

Stylizacja: Sabrina Marshall

Więcej o: