Światowy finał konkursu Triumph Inspiration Award

Gala TIA, będąca częścią berlińskiego tygodnia mody, zakończyła się zwycięstwem reprezentantki Węgier - Boglárki Bódis. Z okazji wydarzenia na wybieg wyszła Lily Cole, a w jury zasiadły Helena Christensen i Ellen von Unwerth!

Właśnie zakończony Fashion Week w Berlinie dał pole do popisu Polakom. Na oficjalnej liście pokazów znalazły się między innymi nazwiska Dawida Tomaszewskiego i Marcina Przybylskiego , których kolekcje były szeroko komentowane jeszcze długo po zejściu modelek z wybiegu. Luli nie mogło więc tam zabraknąć, a osobiście uczestniczyliśmy w imprezie towarzyszącej wydarzeniu, czyli międzynarodowemu finałowi konkursu dla projektantów Triumph Inspiration Award . Kibicowaliśmy oczywiście naszej reprezentantce - Natalii Stachurze i jej bieliźnie "Flower strike" .

W ostatnim etapie TIA wzięło udział 37 młodych projektantów z całego świata, a wśród gości pojawiło się 150 dziennikarzy i około 500 zaproszonych gości różnej narodowości. Galę poprowadzili znany prezenter telewizyjny George Lamb i Franziska Knuppe, a w gronie jurorskim zasiadły: modelka i aktorka Lily Cole , fotografka Ellen von Unwerth , supermodelka i ambasadorka marki Triumph Helena Christensen , piosenkarka Coco Lee , szefowa Premium Exhibition - Anita Tillman i Jos Berry - dyrektor ds. marki Triumpha.

Finalistami ostatniego etapu TIA 2011 zostali:

I miejsce: Boglárka Bódis (Węgry) - projekt Les Fleurs du Mal

II miejsce: Nurten Yüksel (Turcja) - projekt Hezârfen

III miejsce: Diana Bobina (Rumunia) - projekt AVA 1236

Laureatka Triumph Inspiration Award 2011 otrzymała nagrodę o wysokości 15 000 euro i udział w procesie wdrożenia jej projektu do produkcji i komercyjnego obiegu w sklepach marki Triumph na całym świecie.

GALERIA TIA 2011 - PROJEKTY, GALA, BACKSTAGE

Zobaczcie koniecznie!

Więcej o: