Krwawa biżuteria Super Fertile

Starsza siostra piosenkarki M.I.A. jest równie ekscentryczna, jak młoda gwiazda. Inspiracją jej najnowszej kolekcji zaprojektowanej dla marki Super Fertile było morderstwo.

Projektantka biżuterii Kali Arulpragasam stawia na wyrazistość, prowokację i zaskoczenie. Jej kolekcje często zapierają dech w piersiach, ale nie tylko z zachwytu, a dlatego, ze są szokujące . Prowokacyjna linia biżuterii marki Super Fertile na jesień/zimę 2011/12 nazwana "Murder " ("Morderstwo") składa się z bransolet, naszyjników, pierścionków i opasek, które wyglądem przypominają rany postrzałowe i ślady po maczecie . Dodatki wykonane zostały z rubinów, szafirów i granatów oprawionych w złoto. Kolekcja jest odważna, zaskakująca i daje do myślenia. To pewien manifest przewrotnie ukazujący skutki wojen i wszelkich walk. Pomysł jest przewrotny i zaskakujący - rany w luksusowym wydaniu? Tego jeszcze nie było.

Na uwagę zasługuje również sesja zdjęciowa kolekcji, której autorem jest Amarpaul Kalirai. Mężczyźni, kobiety i dzieci pozują w scenografii przypominającej miejsce zbrodni. Zdjęcia są doskonałym dopełnieniem kolekcji.

Co sądzicie o tej kolekcji? Podoba się Wam, czy Was przeraża ?

Więcej o: