Nicki Minaj i Ricky Martin nowymi twarzami MAC Viva Glam

Marka MAC Cosmetics powiadomiła, że znaleźli już nowe twarze do kampanii MAC Viva Glam. Są nimi Nicki Minaj i Ricky Martin.

Już wiemy, kto będzie twarzą kampanii MAC Viva Glam w 2012 roku! To Nicki Minaj i Ricky Martin.

Tradycyjnie już - nowa specjalna kolekcja kosmetyków do makijażu powstanie z myślą o zbiórce pieniędzy dla MAC AIDS Foundation, która działa już od 1994 roku. Od tego czasu AIDS Fund zainwestował grube miliony dolarów w organizacje charytatywne rozsiane po całym świecie. Stał się dzięki temu światowym liderem w walce z ta wyniszczającą chorobą. Ich założeniem jest przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się epidemii, oraz poprawić warunki życia osób już chorych. Darowizny są zbierane dzięki sprzedaży pomadek i błyszczyków Viva Glam . Cały zysk przeznaczony jest na walkę z HIV/AIDS.

Gwiazdy skutecznie zwracają uwagę na kryzys HIV/AIDS. Reprezentują oni różne pokolenia, które są tak samo doświadczone przez tą chorobę. Obie pomagają rozpowszechniać wiadomość mocą szminki - mówił w 2010 roku John Demsey z fundacji MAC przeciwko AIDS.

Do tej pory fundusz zebrał dzięki sprzedaży produktów 224 miliony dolarów . Twarzami promującymi MAC Viva Glam byli już między innymi: Lady Gaga (dwukrotnie) , Fergie, Lil Kim, Missy Elliot, Eve, Mary J. Blidge, Christina Aguilera, czy Cindy Lauper.

Nicki Minaj nie pierwszy raz nawiązuje współpracę z marką. W ubiegłym roku połączyli siły w celu wypromowania pomadki Pink 4 Friday , której sprzedaż rozpoczęto wraz z premierą debiutanckiego albumu artystki.

Nie mieli pojęcia, ile to dla mnie znaczyło - mówiła Minaj w listopadzie ubiegłego roku. Byłam podekscytowana do granic możliwości, bo w najśmielszym snach nie wyobrażałam sobie, że na początku mojej kariery ktoś z marki MAC w ogóle będzie wiedział kim jestem. Dzięki nim wiem, że mogę zrobić coś ważnego w tym świecie, a także brać udział w budowaniu kawałka kultury".

Lady GagaLady Gaga Fot. Materiały promocyjne

Nicki MinajNicki Minaj Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

Justin Bieber w 3 tygodnie zarobił na perfumach 3 mln dolarów

Więcej o: