Adriana Lima w kampanii reklamowej kosmetyków VS

Adriana Lima od wielu lat jest jedną z honorowych członkiń aniołków Victoria's Secret. Dziś jest również twarzą reklamową nowej linii kosmetyków.

Kiedy słyszymy nazwę Victoria's Secret zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest piękna i zmysłowa bielizna. To jednak nie wszystko, czym zajmuje się marka. Bo Victoria's Secret przez lata stała się prawdziwym gigantem na rynku.

Oprócz bielizny - marka promuje również perfumy oraz gamę kosmetyków do makijażu. Twarzą nowej kampanii stała się właśnie jedna z najbardziej znanych na świecie modelek i aniołków - Adriana Lima.

W tematyce cieni do oczu - zieleń, błękit, złoto oraz szarości - wszystkie w perłowej, mocno błyszczącej wersji.

Jeśli bardziej podkreślamy oczy - to stawiamy na blade usta (koniecznie podkreślone błyszczykiem), przy bardziej oszczędnym makijażu oczu - marka proponuje usta w kolorze intensywnej fuksji , które zresztą były absolutnym hitem tego sezonu.

Jak zwykle z przyjemnością obserwujemy piękną twarz Adriany Limy, która bez wątpienia stworzona została do tego, by świat mógł ją oglądać w niejednej kampanii i to jak najdłużej.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam więcej zdjęć!

Adriana lima w nowej kampanii kosmetyków Victoria's SecretAdriana lima w nowej kampanii kosmetyków Victoria's Secret fot. materiały reklamowe

Zobacz też:

Kampania perfum Victoria's Secret

Więcej o: