Modne kłosy. Jessica Szohr na imprezie DKNY

Kłos to jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Można ją wykonać na wiele sposobów. Jeden z nich zaprezentowała Jessica Szohr na imprezie DKNY.

Tego lata fryzury, takie jak kłosy i warkocze biją wśród gwiazd rekordy popularności. Kłos jest fryzurą elegancką i efektowną. Można ją wykorzystać na wiele różnych sposobów i wykorzystać do wielu różnych stylizacji. Zarówno tych codziennych i bardziej skromnych, jak i bardziej efektownych - wieczorowych.

Jessica Szohr, która pojawiła się we wtorek na imprezie DKNY zaprezentowała kłosa, który z powodzeniem można wykorzystać przy każdego rodzaju okazji. Fryzury tego typu dodają dziewczęcości i odmładzają. Poza tym mogą nadać twarzy łagodnego, naturalnego wyrazu sprawić, że wyglądamy romantycznie, lub w wydaniu ekstrawaganckim - niebanalnie się prezentować. Różni się od zwyczajnej fryzury i przyciąga wzrok.

Jeśli fryzura was przekonuje - podpowiadamy: aby samodzielne wykonanie było prostsze - przed rozpoczęciem nałóżcie na dolną partię włosów odrobinę odżywki . To je wygładzi, dzięki czemu włosy nie będą później sterczały.

Zajrzyjcie do naszej galerii i przyjrzyjcie się Jessice Szohr!

Jessica SzohrJessica Szohr Fot. EastNews

Zobacz też:

Jak zrobić kłos

Jak zrobić kłos?

Jak zrobić opaskę z warkocza

7 najmodniejszych spsobów na fryzurę z warkoczem

Więcej o: