Elegancka fryzura w 5 minut - w stylu Jessiki Alby

Wykonanie efektownej fryzury nie zawsze wymaga dużo czasu i skomplikowanych umiejętności. Doskonałym tego przykładem jest Jessika Alba.

Brak pomysłu na uczesanie - to dla kobiet codzienność. Większość z nas w obawie przed stratą czasu, każdego dnia czesze się dokładnie tak samo. Fryzura nam się nudzi, ale nie wiemy, co i jak zmienić.

Wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne, a na uczesanie nie musimy tracić całej godziny. Doskonały przykład może stanowić stylizacja ciężarnej Jessiki Alby. Aktorka pojawiła się na premierze filmy Spy Kids 4 w sukience od Dolce & Gabbana , w wysoko upiętym koku, którego wykonanie nie powinno zająć wam więcej niż 5 minut.

Oto instrukcja wykonania fryzury krok po kroku:

1) Rozczesz włosy i rozdziel je na dwie części. Włosy z góry zepnij na górze spinką. Dolną część, możesz zwinąć w banana i dokładnie spiąć spinkami.

2) Zanim zaczniecie - zróbcie przedziałek mocno z boku głowy . Cała tajemnica polega na tym, by włosy ułożyć w formę kontrolowanego bałaganu. Kosmyki możecie lekko podtapirować. Upinajcie je szeroko i wysoko. Niech nachodzą na sam przód włosy i łączą się z grzywką.

3) Jeżeli macie więcej czasu, możecie wcześniej nawinąć włosy na wałki - zyskają wówczas na objętości.

4) Na końcu utrwal fryzurę lakierem.

Spróbujcie! Same się przekonacie, że to naprawdę bardzo proste!

Efektowna fryzura Jessiki AlbyEfektowna fryzura Jessiki Alby Fot. Eastnews

Jessica AlbaJessica Alba Fot. Agencja Wyborcza.pl

Zobaczcie też:

Jak zrobić gładki kucyk

Koloryzacja w stylu Cruelli De Mon - nowa moda?

Jak podoba wam się fryzura Jessiki Alby?
Więcej o: