Sekrety piękna według Courtney Cox

Gwiazdy mają swoje własne sposoby na zachowanie młodego wyglądu na dłużej. Niekoniecznie są to zawsze zabiegi plastyczne. Poznajcie sekret Courtney Cox!

Z problemem suchej skóry boryka się niejedna kobieta. Do tego grona możemy zaliczyć między innymi Courtney Cox. Niestety przypadłość ta łączy się również z niezaprzeczalnym faktem szybszego starzenia się skóry.

Courtney Cox - znalazła jednak na to swój własny sposób.

Według niej, aby skóra była gładka i odpowiednio nawilżona należy spełnić podstawowe warunki:

Po pierwsze złuszczanie. Ja robię to najczęściej za pomocą szorstkiej gąbki lub specjalnie do tego celu przeznaczonej szczotki. Radzę, by używać ich na suchej skórze, zanim jeszcze wejdzie się pod prysznic. Nie jest to najprzyjemniejsze doznanie, ale według mnie lepiej działa.

Następnie w jeszcze mokrą skórę wsmarowuje olej migdałowy - Aura Cacia Sweet Almond. Najlepiej nie trzeć już skóry ręcznikiem, tylko pozwolić wyschnąć jej w naturalny sposób.

Jeśli po takim zabiegu czujesz, że twoja skóra wciąż jest sucha - wówczas wsmaruj w nią balsam lub na przykład masło kakaowe lub orzechowe. Ja często używam czystego mleka kokosowego połączonego z miodem.

Ostatnią rzeczą jest picie dużych ilości wody mineralnej - ale o tym w reguły wie każda z nas!

Courteney Cox (Jules Cobb  - 'Cougar Town')Courteney Cox (Jules Cobb - "Cougar Town") Courteney Cox (Jules Cobb - "Cougar Town")

Zobacz też:

Sekrety piękna według Mirandy Kerr

Więcej o: