Rachel Zoe:"Nie wychodzę z domu bez szminki na ustach"

Jeśli chodzi o modę - Rachel Zoe nie ma sobie równych. Jest profesjonalistką w każdym calu. Teraz znana stylistka chce nauczyć kobiety jak prawidłowo korzystać z możliwości jakie daje nam - szminka!

Rachel Zoe - postawiła sobie nowy cel. Chce zmodernizować kobiece podejście do noszenia pomadek.

Jeszcze kiedy byłam bardzo młoda, moja mama nauczyła mnie, by nie wychodzić z domu bez szminki na ustach. Nie pamiętam, bym widywała ją bez pomadki, ja sama również się z nią nie rozstaję" - mówi stylistka.

To element, który wizerunkowi każdej z nas doda elegancji i kobiecego wdzięku. Nawet jeśli akurat tego dnia nie jesteśmy w najlepszej formie.

Makijaż jest jak ubieranie się. Nakładamy na twarz krem nawilżający, pomadkę, podkład i tusz - i czujemy się zupełnie inaczej. To bardzo istotna część dbania o siebie - poucza Rachel Zoe.

Zoe rozpoczęła właśnie współpracę z firmą Exude, z Laurence'm Mille i Diane Breidenbach. Stylistka korzysta z pomadek marki, które mają mieć właściwości nawilżające, a do tego zawierać odmładzającą formułę z witaminą E i C, kwasami Omega-3, Omega-6.

Rachel podkreśla, że w noszeniu szminki bardzo ważne jest to, aby nie wysychała. Nawet jeśli produkt jest matowy.

Gdy usta wyglądają na spierzchnięte nigdy nie jest to eleganckie. Exude to moja ulubiona marka - chwali Zoe. W moim biurze w Los Angeles pracuje 16 osób. Wszyscy próbowaliśmy jednego odcienia i okazało się, że pasował do każdej karnacji.

Rachel używa również kosmetyków marki NARS , jeśli cienie to tylko Chanel, czarny liner i tusz do rzęs firmy Tarte.

Postanowiliśmy sprawdzić, czy stylistka faktycznie zawsze stosuje się do złotej zasady przekazanej przez mamę. Zrobiliśmy przegląd zdjęć i rzeczywiście okazało się, że Rachel Zoe absolutnie zawsze ma na ustach pomadkę. Ta kobieta doskonale wie, jak zadbać o perfekcyjny wygląd.

Rachel ZoeRachel Zoe Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

Dita Von Teese o swoich nowych perfumach

Więcej o: