Zmysłowa Beyonce w reklamie podkładu L'Oreal

Beyonce po raz kolejny wystąpiła w reklamie L'Oreal. Tym razem spot jest bardziej klimatyczny i zmysłowy. Zobaczcie same!

Beyonce od długiego czasu jest ambasadorką L'Oreal . Marka do tej zaszczytnej już roli wybiera najpiękniejsze gwiazdy, a wokalistka jest zdecydowanie należy do takich kobiet. Nie dziwi też fakt, że L'Oreal od tak długiego czasu nie zamienił artystki na inną znaną postać. Beyonce jest po prostu nie do zastąpienia. W każdym wcieleniu wygląda inaczej, a przez to wcale nie mniej olśniewająco.

Do tej pory wśród pięknych twarzy marki L'Oreal mogliśmy zobaczyć między innymi takie gwiazdy jak: Eva Longoria, Linda Evangelista, Scarlett Johansson, czy Penelope Cruz, czy uznaną ostatnio za najpiękniejszą kobietę świata - Jennifer Lopez.

Najnowsza reklama z Beyonce w roli głównej jest zmysłowa i to wcale nie dlatego, że gwiazda występuje w spocie w skąpym stroju. Artystka nie tylko jest ubrana od stóp do głów i ma bardzo subtelny makijaż. Cały background reklamy jest minimalistyczny, dzięki czemu udało się stworzyć fajny klimat.

Warto tym razem zwrócić uwagę na to, co gwiazda ma w reklamie do powiedzenia.

Zobaczcie same:

 

Zobaczcie też:

Sekrety piękna według Cortney Cox

Więcej o: