Nowe ambasadorki zapachu Chloe zastąpiły Anje Rubik. Która lepiej?

Dom mody Chloe ma dwie nowe ambasadorki. Informowaliśmy o tym zupełnie niedawno. Dziś możemy już podziwiać efekty ich wspólnej pracy.

Dwie nowe ambasadorki zapachu Chloe to Imogen Poots i Camille Rowe Pourcheresse. Nowe twarze mają reprezentować ponadczasowy i charakterystyczny zapach Chloe . Według znanego domu mody, obie panie są jego ucieleśnieniem.

Imogen ma naturalny i dziewczęcy typ urody, z kolei Camille jest wcieleniem prawdziwej uwodzicielskiej kobiecości.

Przypominamy, że do tej pory twarzami reklamowymi zapachu były Anja Rubik oraz Clemence Posey.

Dziś możemy podziwiać pierwsze efekty pracy na planie zdjęciowym. Zarówno 21-letnia Imogen Poots, jak i Camille Rowe Pourcheresse prezentują się na zdjęciach naprawdę świetnie. Widać ich świeżość, dziewczęcość i naturalność połączoną z prawdziwym wdziękiem.

Imogen Poots twarzą zapachu ChloeImogen Poots twarzą zapachu Chloe Kolaz Lula.pl

Są delikatne, ale seksowne. Nowe zdjęcia reklamowe są w przeciwieństwie do poprzedniej, czarno-białej kampanii z Anją Rubik - w kolorze.

Anja Rubik w reklamie zapachu ChloeAnja Rubik w reklamie zapachu Chloe fot. materiały reklamowe

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą - Imogen jest dobrze prognozująca młoda aktorka brytyjskiego pochodzenia. Mogliśmy ją podziwiać w takich ekranizacjach jak: 28 Weeks Later i V for Vendetta. Podobno tylko w tym roku powstanie 9 filmów z jej udziałem.

Sama aktorka tak komentuje wybór:

Jestem naprawdę dumna z udziału w tej kampanii, która pozwala na prezentowanie bardzo różnych typów osobowości".

Camille Pourcheresse Rowe również ma 21 lat. Jest francuską modelką i aktorką. Występowała już w kampanii reklamowej torebek Louis Vuitton. W marcu 2011 roku wzięła udział w bardzo zmysłowej i odważnej sesji dla magazynu Jalouse.

Zobaczcie nagrania zza kulis:

 

Które zdjęcie podoba wam się bardziej?

Zobaczcie też:

Cindy Sherman w nowej kampanii MAC

Zdjęcie której z nowych ambasadorek podoba wam się bardziej?
Więcej o: