Pomysłowa aplikacja Bobbi Brown - poczuj się piękniejsza!

Marka Bobbi Brown postawiła sobie ambitne zadanie. Chce, by każda kobieta czuła się piękniejsza i pewniejsza siebie. W tym celu stworzyła pomysłowe narzędzie, które ma nauczyć je, jak mogą zmieniać własną twarz.

Aplikacja stworzona na stronie www.bobbibrowncosmetics.com jest charakteryzatorem, który instruuje kobiety jak podkreślać naturalne piękno i jak za pomocą odpowiednich narzędzi można delikatnie poprawić własną urodę.

Uważam, że piękno jest w każdym z nas i to niezależnie od tego ile mamy lat, jaki jest nasz kolor skóry, kształt i rozmiar. Nie chodzi o to, by wyglądać jak ktoś inny. Kobiety nie powinny starać się być kimś, kim nie są. Chodzi o to, by zdobyły wiedzę, dotyczącą tego - co mogą zrobic same dla siebie, by poczuć się lepiej" - mówi Bobbi Brown.

Możecie zalogować się na podanej wyżej stronie internetowej i obejrzeć całą galerię kobiet bez makijażu oraz po małej metamorfozie . Znajdziecie tam przydatne porady i nazwy kosmetyków za pomocą których, można stworzyć podobny wizaż.

Aplikacja wiąże się również z konkursem, w którym zachęca się kobiety do wysyłania swoich zdjęć. czytelniczki oddają na fotografie swoje głosy, a te panie, które zdobędą ich najwięcej dostaną 100$ na zakupy kosmetyków Bobbi Brown i staną się nowymi twarzami w kampanii.

Jesteśmy wiernymi fankami Bobbi Brown. Godny uwagi jest fakt, że marka stawia na to, by nieustannie przypominać kobietom, że to miłość do siebie jest kluczem do sukcesu.

Metamorfozy, które możemy oglądać na stronie są naprawdę subtelne. Nie chodzi przecież o to, by patrząc w lustro - nie móc się rozpoznać.

metamorfozy Bobbi Brownmetamorfozy Bobbi Brown Printscreen ze strony BobbiBrown

Zobaczcie też:

Co się stało z ciałem Geri Halliwell?

Więcej o: