Rihanna podczas karnawału na Barbadosie - nareszcie bez peruki!

Rihanna, której niezliczone metamorfozy możemy wciąż podziwiać - wreszcie pokazała się bez peruki, za to w bardzo skąpym karnawałowym stroju.

Od początku swojej kariery wciąż się zmienia - i to nie tylko artystycznie. Na temat jej licznych metamorfoz pisaliśmy nie raz. Rihanna jest kobietą, która jest niczym kameleon. Zmiany wpisane są w jej naturę.

Od dłuższego czasu piosenkarka ma na włosach kolor intensywnej czerwieni. Nie byłaby jednak sobą, gdyby na tym poprzestała. Wieczne zmiany odcieni, długości i sposobów uczesania to w jej przypadku podstawa. Raz je przedłuża, by zaraz potem wrócić do krótszej wersji. Oczywiście wszystko to było efektem niezliczonej ilości peruk.

Od bardzo długiego czasu nikt nie widział Rihanny bez peruki. Nie wiadomo było jak jej włosy wyglądają naprawdę.

Ostatni raz prawdziwe włosy Rihanny mogliśmy podziwiać ponad rok temu, wówczas jednak były one znacznie krótsze.

1 sierpnia gwiazda bawiła się na karnawale w swoim rodzinnym Barbadosie. Bez skrępowania prezentowała się w odpowiednim na tego typu imprezie stroju. Kostiumy te znane są na całym świecie ze swojego niezwykle ozdobnego charakteru . Przy ogromnej ilości błyszczących detali są bardzo skąpe i zasłaniają naprawdę niewiele. Podstawą dla większości strojów karnawałowych jest bikini, na którym przyszywa się warstwę ozdób, cekinów, brokatu. Cechą wyróżniającą jest ozdobne nakrycie głowy z wieloma piórami, o którym artystka również nie zapomniała.

Tajemnicą pozostaje dla nas jedynie obuwie Rihanny , które nijak ma się do całości stylizacji.

Dziś włosy odrosły, a artystka pozostawiła je naturalnie pokręcone:

Rihanna podczas karnawału na BarbadosieRihanna podczas karnawału na Barbadosie Fot. Eastnews

Zajrzyjcie też do naszej galerii! Znajdziecie tam więcej zdjęć Rihanny!

Zobaczcie też:

Najlepsze makijaże Rihanny - galeria pełna inspiracji

Więcej o: