Diane Kruger w kolejnej kampanii perfum Calvina Kleina

Zapach o nazwie Beauty Calvina Kleina pojawił się na rynku rok temu. Jego twarzą została Diane Kruger. Dziś piękna aktorka powraca w nowej, znacznie lepszej kampanii reklamowej!

Wprowadzenie zapachu Beauty Calvina Kleina miało być oddaleniem się od wcześniejszego stylu takich perfum jak: Euphoria i Obsession . Celem było zrobienie miejsca dla bardziej wyrafinowanego zapachu.

Z prośbą o stworzenie esencji, Calvin Klein zwrócił się do słynnej Sophie Labbe , która wiele lat zajmowała się komponowaniem najlepszych zapachów na świecie.

Stworzyła ona kobiecy, kwiatowy zapach. Nutę głowy otwierają nasiona Ambrette, a ponadczasowy jaśmin w sercu wzmacnia kwiatową nutę i sprawia, że woń ma być bardziej kobieca. Bazę stanowi drzewo cedrowe, które ma tworzyć magnetyczną aurę.

Diane Kruger miała odzwierciedlać subtelne piękno zapachu. Prosty, minimalistyczny i elegancki flakon był uzupełnieniem skromnego wizerunku.

Dziś możemy podziwiać zupełnie nową kampanię reklamową tego samego zapachu. Jego ambasadorką wciąż jest Diane Kruger, jednak nowe zdjęcia zdecydowanie różnią się od tych sprzed roku.

Naturalność i delikatność przekazu reklamowego zamieniono na bardziej zmysłową i seksualną stronę kobiecości, która naszym zdaniem prezentuje się znacznie lepiej. Czarno-biała fotografia ma przynajmniej jakiś klimat, którego w poprzedniej zdecydowanie zabrakło.

Jakie jest wasze zdanie?

Diane Kruger w nowej kampanii perfum Calvina KleinaDiane Kruger w nowej kampanii perfum Calvina Kleina fot. materiały reklamowe

Diane Kruger w nowej kampanii perfum Calvina KleinaDiane Kruger w nowej kampanii perfum Calvina Kleina fot. materiały reklamowe

Zobacz też:

Diane Kruger w kampanii L'Oreal

Która kampania zapachu Beauty podoba wam się bardziej?
Więcej o: