Lourdes promuje linię kosmetyków Material Girl

Niedawno informowaliśmy, że Madonna wraz z córką poszerzyły swoją działalność o linię kosmetyków. Dumna Lourdes promuje nowości na blogu.

Dziś, po roku od premiery kolekcji Material Girl obie panie zdecydowały się na rozszerzenie marki o linię kosmetyczną. Patrząc na zdjęcie dumnej Lourdes promującej kolekcję, trudno uwierzyć, że ma zaledwie 14 lat!

Ale kiedy ma się mamę Madonnę , to perfekcyjny wygląd staje się czymś zupełnie naturalnym. Lourdes na zdjęciu umieszczonym na blogu ma idealny makijaż i fryzurę, wygląda świeżo i dziewczęco. Widać, że nowa kolekcja kosmetyków jest dla niej czymś naprawdę ważnym.

Co ciekawe - makijaż, który prezentuje córka Madonny wcale nie został wykonany "ich" kosmetykami. Zapytana o szminkę - Lourdes odpowiedziała nieco zakłopotana:

To MAC... Kolor Russian Red".

Inspirację i wzór do naśladowania (oprócz mamy) stanowią dla niej: Christina Hendricks, Mila Kunis oraz (uwaga!) - Kim Kardashian.

Nosi szalone ilości makijażu, ale zawsze wygląda świetnie" - mówi Lourdes.

W kolekcji Material Girl - oprócz kosmetyków kolorowych znaleźć można produkty do pielęgnacji ciała. Ulubionym kosmetykiem Lourdes stał się waniliowy balsam do ciała.

Nowa kolekcja ma uosabiać młodzieńczego ducha z cukierkowym, lekko przesłodzonym wizerunkiem.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z blogu, na których widać wszystkie nowości oraz wystrój sklepu!

Lourdes promuje linię kosmetyków Material GirlLourdes promuje linię kosmetyków Material Girl Blog http://blog.materialgirlcollection.com/?p=3233

Zobaczcie też:

Nowe ambasadorki zapachu Chloe zastąpiły Anję Rubik!

Więcej o: