Christina Ricci w magazynie Bullet. Czy to wciąż ona?

Wiele pisze się o skutkach działania programów graficznych. Christina Ricci, która pojawiła się ostatnio na zdjęciach magazynu Bullet stanowi doskonały tego przykład. Aktorka wygląda tam jak porcelanowa lalka.

Fenomenem urody tej kobiety jest to, że niezależnie od tego ile ma lat - wciąż ma twarz dziecka . 31-letnia aktorka, dzięki swym nietypowym rysom twarzy, wygląda na znacznie młodszą. Seksowna, a jednocześnie niewinna. Wiele kobiet może tylko pozazdrościć jej zjawiskowego i jednocześnie unikatowego uroku.

Sesja do magazynu Bullet robi wrażenie!

Niestety, nie sposób zauważyć, że oprócz pięknych zdjęć - graficy zajęli się również drugą stroną medalu. Aktorka wygląda na fotografiach jak porcelanowa lalka -wygładzona do granic możliwości. I mimo, iż zwykle nie pochwalamy tego typu czynności, tym razem magnetyzujące spojrzenie Christiny przyciąga wzrok.

Przyczynił się do tego bez wątpienia również bardzo udany wizaż.

Wręcz niewiarygodne jak proste czarne kreski namalowane w odpowiedni sposób mogą dodawać twarzy takiej zmysłowości, a spojrzeniu tyle kobiecego magnetyzmu.

Cera jest rozświetlona i wygląda niezwykle świeżo. Zarówno kości policzkowe, jak i usta są delikatnie podkreślone pudrowym odcieniem różu.

Makijaż tego typu pasuje w zasadzie każdemu. I jak mało który make up dodaje kobiecie przysłowiowego "pazura".

Jak wam się podoba ta stylizacja?

Christina Ricci w sesji dla magazynu BulletChristina Ricci w sesji dla magazynu Bullet scan magazynu Bullet

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z tej elektryzującej sesji!

Zobaczcie również:

Różowe usta jeszcze nigdy nie były tak modne

Różowy kolor ust jeszcze nigdy nie był tak modnyRóżowy kolor ust jeszcze nigdy nie był tak modny Kolaż Lula.pl

Więcej o: