Wpadka: Fergie i jej platynowy blond z odrostami

Włosy Fergie stopniowo stają się coraz jaśniejsze. W konsekwencji nabrały platynowego odcienia, a w połączeniu z ciemnymi odrostami wyglądają niestety tandetnie.

Przez większość swojej kariery Fergie stawiała na włosy koloru blond. I nie było w tym nic złego, bowiem odpowiednio dobrany odcień wyglądał naprawdę przyzwoicie. Później przyszedł czas na małe metamorfozy i artystka zmieniła go na brąz i inne jego odcienie. Ciemne włosy również pasowały piosenkarce.

Ostatnio jednak Fergie postanowiła powrócić do blondu i z każdym kolejnym miesiącem jej włosy stawały się coraz jaśniejsze. Ostatnio na gali Teen Choice w Gibson Amphitheatre , zobaczyliśmy ją w bardzo jasnym, platynowym blondzie , który niekoniecznie wyglądał najlepiej. O ile sam kolor nie rzucałby się w oczy aż tak, o tyle w połączeniu z ciemnym odrostem wyglądał zwyczajnie tandetnie, żeby nie napisać "bazarowo".

Niestety, jeśli decydujemy się na tak jasny, kolor blondu - musimy mieć na uwadze pojawiające się co chwila odrosty, które niestety z atrakcyjnością niewiele mają wspólnego. Można je wytłumaczyć jedynie charakterystyczną koloryzacją typu two tone hair , jednak w jej przypadku nie ma o niej mowy. Możemy za to zaobserwować (niemodne już od dawna) oddzielające się od odrostu pasmo balejażu.

Jedynym plusem jest to, że przynajmniej włosy nie wyglądają do tego wszystkiego na przesuszone i niezdrowe.

Zmiana fryzury nie wyszła artystce na dobre!

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Dimitrios KambourisFACE TO FACE/REPORTER/Angel Dust/face to face

W naszej galerii znajdziecie inne zdjęcia wokalistki!

Zobaczcie też:

Gwiazdy stawiają na fryzury typu glamour

Więcej o: