Najlepszy makijaż ostatniego tygodnia - Kat Graham

Kat Graham - jedna z naszych ulubionych kobiet kameleonów, pojawiła się 2 dni temu na gali Teen Choice Awards 2011. Gwiazda kolejny raz zachwyciła nas swoim makijażem!

Katerina Graham - w Polsce kojarzona głównie dzięki roli Bonnie w serialu "Pamiętniki Wampirów" staje się nie tylko coraz bardziej popularna, ale również coraz bardziej rozchwytywana.

22- letnia Kat pracuje jako aktorka, piosenkarka, producentka, modelka i tancerka. Patrząc na jej liczne zdjęcia trudno uwierzyć, że można mieć tak wiele wcieleń! Raz wygląda uwodzicielsko i kobieco, innym razem naturalnie i na sportowo. Nie tylko strój zmienia Katerinę, ale również zmiany fryzury i makijażu.

To prawdziwa kobieta kameleon!

Dwa dni temu Kat pojawiła się na gali Teen Choice Awards . Po raz kolejny naszej uwadze nie umkną piękny i precyzyjnie wykonany makijaż artystki. Fioletowy smokey eyes to typ wizażu, który pasować będzie do każdego typu urody - niezależnie od tego jaki mamy kolor oczu. Najlepiej jednak komponować się będzie z ciemniejszą, oliwkową lub opaloną skórą. W Polsce niestety tego lata nie mieliśmy wielu okazji do korzystania z kąpieli słonecznych, nie mniej jednak - makijaż polecamy każdej z was!

Przy tak wyrazistym oku warto postawić na jasne, pudrowe usta!

Jeśli nie wiecie jak samodzielnie wykonać podobny makijaż - przypomnijmy sobie instruktaż Magdy Pieczonki!

Kat Graham na gali Teen Choice Awards 2011Kat Graham na gali Teen Choice Awards 2011 Fot. EastNews

Przy okazji warto zwrócić uwagę na kreację gwiazdy. Krótka sukienka była jak najbardziej w stylu Kat Graham i wyglądałaby naprawdę całkiem nieźle, gdyby nie te długie frędzle (jakby od firanki). W całości stylizacji za dużo się działo!

Kat Graham na gali Teen Choice Awards 2011Kat Graham na gali Teen Choice Awards 2011 Fot. EastNews

Zobaczcie też:

Różowe usta jeszcze nigdy nie były tak modne

Więcej o: