Rihanna wydaje 2000$ tygodniowo na fryzjera!

Królowa metamorfoz - Rihanna dobrą fryzurę zawdzięcza swojej dzielnej fryzjerce, której zresztą płaci odpowiednie tygodniowe honorarium!

Rihanna od dłuższego czasu nie przestaje nas zaskakiwać ciągłymi zmianami w swoich stylizacjach i fryzurach . Z początku jej włosy były bardzo długie, z czasem jednak gwiazda systematycznie je skracała i zmieniała kolor.

Wciąż zresztą to robi. Wiemy doskonale, że efektowne fryzury zmieniane tak często, są efektem dużej ilości peruk , które zresztą również są odpowiednio stylizowane. Naturalne włosy Rihanny są bowiem bardzo kręcone.

By jej fryzury wyglądały dobrze każdego dnia - gwiazda potrzebuje naturalnie pewnej pomocy. W tym celu zatrudniła osobistą stylistkę (światowej sławy) Ursulę Stephen i płaci jej 1990$ tygodniowo za usługi fryzjerskie, co daje nam około 8.000$ wydanych miesięcznie dolarów, czyli 285$ dziennie, przeznaczonych tylko na czesanie włosów.

Wydaje wam się to dużą kwotą?

Nam wcale nie. I słusznie, bowiem okazało się, że Ursula jest jednocześnie bardzo bliską koleżanką i powiernikiem wszelkich tajemnic artystki.

Poza tym łatwo można się domyślić, że utrzymanie jej włosów w dobrej kondycji wymaga jednak trochę pracy, szczególnie, że gwiazda jest fotografowana właściwie na każdym kroku.

Ona po prostu nie ma wyjścia - musi świetnie wyglądać. Ocenia ją przecież cały świat!

GALERIĘ ZE WSZYSTKIMI METAMORFOZAMI RIHANNY - MOŻECIE ZOBACZYĆ TU!

Kolaż lula.plKolaż lula.pl Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

7 najmodniejszych sposobów na fryzury z warkoczem

Więcej o: