Olivia Wilde i jej pomysłowa i dziewczęca fryzura

Parę dni temu aktorka pojawiła się na premierze filmu "Cowboys & Aliens" w Berlinie. Zwróciliśmy uwagę na jej prostą, ale ciekawą fryzurę.

Olivia Wilde największą popularność zdobyła dzięki roli dr Remy "Trzynastki" Hadley w serialu o dr Housie. Można pokusić się o stwierdzenie, że była to jej przepustka do dalszej kariery, która nabrała zawrotnego tempa.

Dziś aktorka jest w trakcie promowania nowego filmu "Cowboys & Aliens" . W związku z czym parę dni temu pojawiła się w Berlinie. Gwiazda założyła na tą okazję nieśmiertelną małą czarną. Naszą uwagę jednak - bardziej przykuła fryzura Olivii.

Koński ogon uczesany w niestandardowy sposób jest banalnie prosty w wykonaniu , a wygląda naprawdę ciekawie i przede wszystkim dziewczęco. Wprawdzie aktorka albo przedłużyła włosy, albo doczepiła treskę, ale dla nas liczy się efekt końcowy.

Jest do doskonały przykład na to, że kucyk jest fryzurą, która świetnie sprawdza się w bardzo różnych sytuacjach! Pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych bardziej klasycznych i wieczorowych. Można go wykonać na wiele różnych sposobów. Niezależnie od okoliczności - koński ogon nie traci nic ze swego uroku.

Chcecie zrobić taką fryzurę samodzielnie? Nic bardziej prostego!

Wystarczy związać włosy w uniwersalny kucyk, podtapirować go i poprzewiązywać na całej długości małymi gumkami, tak zwanymi recepturkami. Gumki Olivii - wyglądałyby naszym zdaniem lepiej - gdyby miały czarny kolor, ale wszystko zależy oczywiście od waszych indywidualnych preferencji i stylizacji. Na koniec można przewiązać górę kucyka na przykład wstążką.

Zobaczcie również:

Jak zrobić opaskę z warkocza?

5 prostych fryzur z mokrych włosów

Jak podoba wam się fryzura Olivii Wilde?
Więcej o: