Emma Stone i Olivia Wilde - nowymi ambasadorkami marki Revlon

Marka Revlon stała się bogatsza o dwie nowe ambasadorki. Są nimi Emma Stone i Olivia Wilde. Czy waszym zdaniem to dobry wybór?

Kariera obu pań w ostatnim czasie nabrała tempa. Coraz częściej pojawiają się na czerwonym dywanie, a ich twarze stają się coraz bardziej rozpoznawalne.

A to dopiero początek, bo będą znane jeszcze bardziej dzięki marce Revlon , z którą nawiązały właśnie współpracę stając się jej nowymi ambasadorkami.

Nowe kampania reklamowe pojawią się w 2012 roku . Wiadomo już, że wizażem zajmie się znana Gucci Westman - makijażystka i globalny dyrektor artystyczny marki.

"To niezwykle utalentowane aktorki, które idealnie odzwierciedlają kobietę Revlona. Czarujące, pewne siebie i śmiałe. Wspólnie będziemy budować i wzmacniać nasze relacje z fanami - mówi Alan T. Ennis - prezes Revlonu.

Emma Stone i Olivia Wilde dołączą do grona znanych gwiazd, takich jak: Halle Berry, Elle Macpherson, Jessica Alba, czy Jessica Biel.

Obie panie są podobno zaszczycone faktem dołączenia do "rodziny Revlon".

Oto komentarz na ten temat Olivii Wilde:

Zawsze podziwiałam markę Revlon za dodawanie kobietom pewności siebie i dawania narzędzi, dzięki którym mogą czuć się piękne zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz siebie. Marka nie boi się kłaść nacisk na detale, które dla mnie mają ogromne znaczenie. Uwielbiam ją również za to, że używają swojej ogromnej rozpoznawalności na całym świecie do czynienia dobra oraz dbania o rozwój świadomości kobiet na temat ich zdrowia. To ekscytujące przyłączyć się do firmy o tak dużym sercu".

Emma Stone:

Doskonale pamiętam moją mamę malującą się tymi kosmetykami. pamiętam jak czekałam na moment, w którym i ja będę mogła już ich używać. Revlon jest liderem i innowatorem w świecie kosmetycznym".

To oczywiste, że obie panie mają powód do radości! Podpisanie umowy oznacza dla gwiazd szereg korzyści i to nie tylko materialnych.

Naszym zdaniem - obie mają bardzo ciekawą a jednocześnie dość delikatną urodę , którą można upiększać na wiele różnych sposobów.

Jak wy oceniacie wybór marki?

Olivia WildeOlivia Wilde fot. Eastnews

Emma StoneEmma Stone REUTERS/DANNY MOLOSHOK

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć obu gwiazd!

Zobacz też:

Komu Kim Kardashian powierzy swój ślubny makijaż?

Jak oceniacie wybór nowych ambasadorek>
Więcej o: