Natalie Portman nie do poznania w nowej kampanii Diora

Parę miesięcy temu Natalie Portman debiutowała w kampanii reklamowej perfum Miss Dior Cherie. Ty razem pojawia się w reklamie kosmetyków do makijażu. Można mieć jednak wątpliwości, czy to wciąż ta sama osoba.

O ile poprzednia kampania nie była specjalnie oryginalna w swym przekazie, o tyle nowe zdjęcie reklamowe, na którym aktorka ma promować kosmetyki do makijażu - robi duże wrażenie.

Głównym tego powodem jest to, że gdyby ktoś nie wiedział, że Portman jest tą Portman mógłby ją nieopatrznie pomylić z Cindy Crawford, czy nawet Evą Mendes. Delikatna i eteryczna uroda artystki zniknęła na zdjęciu bezpowrotnie.

Nie mówimy o tym, że fotografia jest zła! Natalie wygląda na nim absolutnie pięknie . Znowu jednak mamydo czynienia z przesadnym retuszem. Jeśli bowiem ambasadorka marki ma być twarzą promującą produkt - jej wizerunek powinien oddawać rzeczywistą postać.

Z pozytywnych aspektów jednak, nie sposób nie napisać o tym, że sama Natalie prezentuje się jak zawsze olśniewająco, a subtelny klimat nawiązujący do tradycji Dior został zachowany.

Aktorka tym razem promuje fluidy marki. Produkt będzie dostępny w kolorach: kości słoniowej, kremowym, jasnym beżu, lnu, brzoskwini oraz średniego beżu.

Co ciekawe, kosmetyk trafi do sklepów w Azji we wrześniu tego roku i być może Australii. W Stanach nie będzie na razie dostępny.

Zobaczcie zdjęcie z poprzedniej kampanii. Które bardziej do was przemawia?

natalie Portman w reklamie Miss Dior Cherienatalie Portman w reklamie Miss Dior Cherie Fot. Materiały reklamowe

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć gwiazdy!

Zobacz też:

Komu Kim Kardashian powierzy wykonanie swojego ślubnego makijażu?

Więcej o: