Najnowsze trendy w koloryzacji i stylizacji włosów

Zastanawiacie się nad nową fryzurą lub zmianą koloru włosów? Marka Schwarzkopf prezentuje najnowsze trendy w stylizacji włosów na jesienno-zimowy sezon!

Pokaz fryzjerskich trendów marki Schwarzkopf Professional odbył się w lipcu tego roku w Budapeszcie. Marka od dawna wiedzie prym w tego typu przedsięwzięciach. Cztery nowe, jesienne inspiracje dotyczące stylizacji oraz koloryzacji oznacza dla nas kobiet dużo zmian.

Nad wszystkim pracował zespół profesjonalnych fryzjerów, pod kierunkiem światowego ambasadora marki Schwarzkopf Professional, Tylera Johnstona, który bacznie analizował trendy podczas największych wydarzeń modowych na świecie.

Każda edycja ESSENTIAL LOOKS w kapsułce prezentuje i wyłuskuje najważniejsze propozycje z ostatnich sezonów mody Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu oraz Paryża. To narzędzie uczące profesjonalistów z branży fryzjerskiej, jak zmieniać modę w rzeczywistość - na całym świecie" - mówi Tyler Johnston.

Najwięcej uwagi w sezonie jesień/zima poświęcono futurystycznym stylizacjom. W zgodzie z klimatem nadchodzącego sezonu styliści proponują wszechstronną zmienność i ciągłe przekraczanie norm i granic stylu. To także prawdziwa ewolucja minimalizmu ostatnich sezonów. Jeśli nie boicie się eksperymentować - propozycje mogą okazać się czymś w sam raz dla was.

Nie sposób zauważyć również, że kobiece pokazy z jesiennego sezonu to również wiele odniesień do męskich pierwiastków, dlatego ród stylizacji znaleźć można również elementy androgyniczne, rebelianckie i szorstkie . Fryzury są wygładzone, krótkie, pokręcone, zaczesane do przodu, dając efekt chłopięcej grzywki.

To jednak nie wszystko, bowiem w trendach nie brakuje również propozycji bardziej ekstrawaganckich. Włosy mogą zostać zaczesane na gładko (Altuzarra), podniesione do góry (Balmain) lub odpowiednio wysuszone (Scognamiglio). To wszystko zamknięto w jednym stylu Twisted Luxe.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie wszystkie propozycje!

Zobaczcie również:

Psychotest - jaka fryzura pasuje ci najbardziej?

Czy masz odwagę eksperymentować ze zmianami fryzur?
Więcej o: