Harajuku Lovers ma superbohaterkę. Kolejny zapach Gwen Stefani

Gwen Stefani prężnie rozwija perfumeryjne imperium i w przeciwieństwie do innych gwiazd wciąż kontynuuje raz obrany kierunek. Tym razem jej Harajuku Lover stała się superbohaterką.

Będzie więcej Harajuku Lovers! Gwen Stefani kontynuuje pracę nad swoją linią, inspirowaną stylem tej słynnej, tokijskiej dzielnicy.

Zapachy są dziecinne, proste i słodkie, a zamknięte są we flakonach w kształcie słodkich laleczek. Gwen wprowadziła właśnie na rynek kolejne perfumy o nazwie Super G.

Podobno zapach pachnie bardzo smacznie. Znaleźć można tam nuty ananasa, frezji, nektaru bananowego, mandarynki, wanilii , truskawki i piżma.

Kosztować będzie 45$.

Sama Gwen tak mówiła o tworzeniu poprzednich zapachów:

Robienie perfum to piekielnie trudna sprawa. Wręcz abstrakcyjna. Zapach powstaje, potem okazuje się, że na skórze pachnie zupełnie inaczej. Sprawa wygląda znacznie gorzej, kiedy robisz 5 zapachów na raz, wiedząc, że masz oddać osobowość poszczególnej dziewczyny i zmieścić to wszystko w małej buteleczce i to tak prawdziwie, jak tylko się da. Wiem, że to szalone, ale jest to super zabawa. Może to też chciwość się we mnie odzywa. Uwielbiam moment, kiedy będę mogła powiedzieć: O mój Boże, mam pięć nowych perfum.

Perfumy Gwen StefaniPerfumy Gwen Stefani 

Trzeba przyznać, że buteleczki wyglądają coraz bardziej interesująco. Ciekawe, czy spotkają się również z ciepłym przyjęciem przez wierne fanki?

Zdjęcia poprzednich buteleczek znajdziecie w naszej galerii!

Perfumy Gwen Stefani

Zobacz teżKtóra to prawdziwa Gwen?

Więcej o: