Rihanna znów się zmienia. Kolejne odsłony gwiazdy

W przypadku Rihanny transformacje i metamorfozy są na stałe wpisane w jej naturę. Gwiazda długo wierna była słynnej czerwieni, przyszedł jednak czas na kolejne zmiany. Jak wam się podoba jej nowy image?

Rihanna jest tym typem kobiety, która wręcz uwielbia się zmieniać. Podejrzewamy, że nie jest to nawet związane z jej scenicznym wizerunkiem. Nowe tatuaże, mocne makijaże, odważne stylizacje i ciągłe zmiany fryzur - to po prostu cała ona.

Byliśmy świadkami licznych metamorfoz od początku jej kariery. I śmiało możemy przyznać, że tylu koloryzacji i zmian uczesania nie widzieliśmy chyba u żadnej innej gwiazdy. Rihanna sprawdziła już wszystko. Czerwony kolor włosów, która stał się ostatnimi czasy jej znakiem rozpoznawczym gościł na jej głowie ponad rok. Wydawać by się mogło, że artystka czuła się w tym odcieniu bardzo dobrze i wreszcie znalazła najbardziej odpowiedni dla siebie kolor.

Świadczyć o tym mogły również jej własne słowa w wywiadzie dla magazynu Fabulous:

Myślę, że nareszcie byłam gotowa na coś zupełnie nowego i totalnie wyrazistego. To była ryzykowna decyzja, ale dziś wiem, że słuszna. Nie chciałam już dłużej mieć zwyczajnego koloru włosów. Byłam już przecież blondynką i szybko mi się znudziło. Czarny był moim ulubionym kolorem, ale szukałam czegoś co będzie lepiej określało mnie samą. W takim zresztą znalazłam się wówczas momencie w życiu, że spontaniczne decyzje były najlepsze. Poza tym chciałam zrobić coś ekstremalnie innego. Nie mogłam przecież przefarbowac włosów na zielony, fioletowy, czy różowy kolor, więc czerwony wydał mi się najlepszym rozwiązaniem".

Nadszedł jednak dzień, w którym i z czerwienią przyszło się Rihannie rozstać. Jak podoba wam w brązie i burzy bujnych loków?

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam zdjęcia z ostatnich koncertów artystki!

Zobaczcie też:

Gwiazdy - wolimy je jako brunetki, czy blondynki?

Jak podoba wam się nowy kolor włosów Rihanny?
Więcej o: