Tajemnicza, mroczna i klimatyczna reklama Givenchy

Duża część reklam kosmetyków, czy perfum robi się podobnie. Rzadko kiedy spoty zachwycają nas niecodziennym klimatem. Najnowsza reklama perfum Givenchy - Dahlia Noir jest jednak na swój sposób wyjątkowa.

Zdjęcie reklamowe pojawiło się w mediach już jakiś czas temu, natomiast spot reklamowy możemy obejrzeć dopiero od niedawna. Nowa reklama zapachu Dahlia Noir ma w sobie coś magnetycznego i jest przykładem na to, że w przeciągu parunastu sekund można oddać fajny przekaz. Trochę artystyczny, dziwny i może nawet trochę mroczny.

W kampanii nowego zapachu wystąpiła muza dyrektora artystycznego marki Riccardo Tisciego , włoska modelka Mariacarla Boscono . Być może również to jej nietypowa, zimna uroda nadała całości charakteru i postawiła ta ostateczną kropkę nad "i". Modelka już od dłuższego czasu jest jedną z ulubionych twarzy marki Givenchy. Jej ostre rysy wydają się być momentami niepojące, dzięki czemu jej twarz nigdy nie pozostaje bez wyrazu, co w pracy modelki jest niewątpliwe rzeczą bardzo ważną!

Nowy spot jest klimatyczny i oddaje charakter zapachu.

Dahlia Noir lub Black Dalia to zapach o strukturze szyprowo-kwiatowej. Nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz i mimoza prowadzą do ekstensywnej i intensywnej róży, irysa i paczuli. Baza owija kompozycję w zasłonę tajemnicy, złożona z nut drewna sandałowego, wanilii i fasoli tonka.

Perfumy są już dostępne w sprzedaży.

 

Mariacarla Bosconow  reklamie perfum Givenchy Dahlia NoirMariacarla Bosconow reklamie perfum Givenchy Dahlia Noir Fot. materiały promocyjne

Zobaczcie modelkę na pokazie wiosenno-letniej kolekcji Givenchy:

Givenchy pokaz wiosenno letniej kolekcji w ParyżuGivenchy pokaz wiosenno letniej kolekcji w Paryżu Fot. Eastnews

Zobaczcie również:

Nowa reklama perfum Beyonce Pulse

Jak podoba wam się nowa reklama perfum Givenchy?
Więcej o: