Beyonce otworzy swoją własną szkołę tańca?

Beyonce, której życie i praca od zawsze wiązało się z tańcem marzy o otworzeniu własnej szkoły. Artystka w wywiadzie dla magazynu InStyle wyznała, że to jedno z jej największych marzeń.

Beyonce jest dziś jedną z największych gwiazd nie tylko muzyki R&B. Jest też jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych głosów na całym świecie . Jej płyty sprzedają się znakomicie, a niemal każdy nowy utwór staje się hitem list przebojów. Piękna piosenkarka jest wybitnie uzdolniona. Nie tylko śpiewa, ale również gra i tańczy . Od większości jej teledysków nie sposób wręcz oderwać wzroku.

Wydawać, by się mogło, że gwiazda ma już wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba. Ona sama jednak nie spoczywa na laurach i wciąż bardzo ciężko pracuje na swój sukces. Jednak bardziej prywatnie ma nieco inne marzenia.

Z wywiadu dla magazynu InStyle , dowiadujemy się, że gwiazda marzy najbardziej o otworzeniu własnej szkoły tańca:

Chciałabym pewnego dnia otworzyć szkołę tańca dla małych dzieci. Chcę zrobić co w mojej mocy, by dzieci w szkołach miały kontakt ze sztuką - mówiła gwiazda w rozmowie z dziennikarzem magazynu InStyle .

Beyonce tańczyła i śpiewała od dzieciństwa. Zaczynała w kościelnych chórach Gospel i od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje tańca. Brała udział w niezliczonej ilości konkursów na młode talenty i można powiedzieć, że na sukces była już właściwie skazana. W jej przypadku prawdziwy talent obronił się sam.

Taniec jest mocną stroną artystki. Nie ulega wątpliwości, że to również dzięki układom choreograficznym prezentowanym na jej koncertach, jej występy są tak widowiskowe...

Mamy nadzieję, że marzenie uda jej się zrealizować!

Zajrzyjcie do naszej galerii, by przypomnieć sobie najlepsze stylizacje Beyonce z teledysków!

Beyonce podczas koncertu w Budapeszcie Beyonce podczas koncertu w Budapeszcie  Fot. Imre Foeldi AP

Zobaczcie też:

Gwiazdy - wolimy je jako blondynki, czy brunetki?

Więcej o: