Kolekcja kosmetyków Salmy Hayek już na rynku!

Salma Hayek od dawna marzyła o stworzeniu własnej linii kosmetycznej. Jak postanowiła - tak zrobiła. Cała, nowa gama kosmetyków jest już dostępna w sprzedaży. Czy kosmetyki Nuance okażą się tak wyjątkowe jak przedstawia je Salma?

Nowych marek kosmetycznych pojawiło się w ciągu ostatniego czasu na rynku bardzo wiele. Czyżby Salma Hayek miała do zaoferowania coś zupełnie wyjątkowego, dzięki czemu linia będzie cieszyła się większym powodzeniem?

Nazwisko w tym z pewnością nie przeszkodzi, jednak zdecydowanie nie wystarczy, by produkty dobrze się sprzedawały.

Linia Nuance to ponad 100 kosmetyków do pielęgnacji skóry, włosów i ciała, jak również produkty do makijażu.

W wywiadzie dla T Magazine Salma Hayek zdradziła:

Zawsze marzyłam o stworzeniu własnej linii kosmetyków. Moja babcia zmarła w wieku 96 lat, bez żadnej zmarszczki na twarzy. Powinniście też zobaczyć moją mamę! Mamy swoje rodzinne sekrety na zachowanie tak młodego wyglądu. Na przykład na pewno nie zdawaliście sobie sprawy, że odpowiednie przygotowanie owoców Mamey, a następnie wtarcie ich w rzęsy sprawia, że zaczynają one rosnąć!".

Na pomysł stworzenia własnej marki kosmetycznej, aktorka wpadła ponad 10 lat temu. Praca nad nią trwała przez 3 ostatnie lata. Gwiazda przyłożyła wszelkich starań, by wszystko zakończyło się dokładnie tak jak sobie zaplanowała.

Salma pochodzi z Meksyku. W swej nowej linii planuje ona wykorzystać na szeroka skalę lecznicze właściwości roślin.

Na przykład Concha Nacar oraz Tepezcohuite od wielu lat wykorzystywane są w rodzinie Salmy. Z powodzeniem redukują oznaki starzenia się skóry. Tepezcohuite znany jest też ze swych właściwości regeneracyjnych. Stosuje się go na przykład w leczeniu poparzeń. Noncha Nacar z kolei likwiduje plamy oraz przebarwienia. To właśnie na tych dwóch składnikach bazują produkty pielęgnacyjne.

45-letnia Salma Hayek wygląda absolutnie wspaniale! Sam jej wygląd będzie doskonałą wizytówką!

 

Fot. Matt Sayles AP

Zobacz również:

Olejek kokosowy - naturalny sposób na zdrowe włosy

Gdyby kosmetyki ukazały się na polskim rynku byłbyście zainteresowane ich kupnem?
Więcej o: