Co nowego w pielęgnacji rzęs? Produkty marki Nouba

Marka Nouba właśnie wprowadziła na rynek nowe produkty. Wśród nich znajdują się innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji rzęs.

Wśród nowości znajdziecie produkt, który nam wydaje się być dość interesujący:

- Cil Prodige Lash Extension odpowiadający za wydłużenie i objętość rzęs. Producent opisuje go tak:

Pierwszy w Europie i pierwszy w Polsce innowacyjny produkt. Owoc zaawansowanych poszukiwań zapożyczony z rynku amerykańskiego. Modelujące mikrowłókna dające efekt sztucznych rzęs.

Kosmetyk składa się z włókien, które przylegają do mokrych rzęsy, mając je pogrubić i wydłużyć oraz podkręcić. Kosmetyk należy zastosować przed wyschnięciem maskary. Powtórzyć kilka razy aż do uzyskania pożądanego wyniku (oczywiście bez przesady, aby nie powstały grudki)

Cena: 89,90 zł

- Maskara

Oparta na roślinnych komórkach macierzystych formuła ma za zadanie odżywiać oraz regenerować rzęsy. Kremowa konsystencja wzbogacona jest mieszanką wosków, które otaczają rzęsy filmem nadając im elastyczności. Maskara łatwo rozprowadza się od nasady aż po końce, nadając efekt sztucznych rzęs.

Cena: 69,90 zł

- Nowy puder w kompakcie Divinouba

Opracowany został z zastosowaniem składników o właściwościach lipofilnych i pigmentów poddanych obróbce technologicznej: przy aplikacji ma wydobywać naturalny blask cery dzięki efektowi ma też zmieniać zmienia kąt padania światła na skórze, optycznie minimalizując niedoskonałości i zmarszczki.

Puder może spełniać również rolę podkładu.

Cena: 149,90 zł

Zobaczcie również:

Tajemnicza, mroczna i klimatyczna reklama Givenchy

Więcej o: