Ursula Stephen - stylistka Rihanny na temat jej metamorfoz

Rihanna zmienia fryzury niemal tak często jak ubrania. Ursula Stephen - od 6 lat jej osobista stylistka, opowiada ciekawostki związane z jej licznymi metamorfozacmi.

Należy zacząć od tego, że usługi Ursuli do najtańszych nie należą. Rihanna płaci stylistce każdego tygodnia 2.000$ , co miesięcznie daje nam sumę 8.000$.

Ursula podzieliła się jednak kilkoma tajemnicami związanymi z ciągłymi metamorfozami gwiazdy:

Inspiracje:

Inspirację czerpię z tak wielu elementów mojego życia... z podróży, a nawet starych filmów.

Kiedy tworzy fryzurę dla Rihanny:

Jest wiele różnych trików, które mogę wykorzystywać przy czesaniu Rihanny. Wszystko zależy zresztą od stylizacji i stroju jaki ma na siebie założyć. Najpierw staramy się ustalić co chcemy uzyskać, a następnie robimy wszystko, by się to udało.

Ulubione fryzury Rihanny:

Podobał się jej krótki bob, w którym prezentowała się na gali MTV Video Music Awards w 2007 roku, później świetnie czuła się w czerwonych włosach. Mi szczególnie podobało się upięcie, które zrobiłyśmy na imprezę EMA 2010.

RihannaRihanna Fot. Eastnews

RihannaAP/Dave Fisher

Na temat czerwonego koloru włosów:

Ta czerwień była piękna, ale rudości mają to do siebie, że błyskawicznie się wypłukują, dlatego utrzymanie tego odcienia było ciągłą inwestycją przede wszystkim w czas i wiele produktów, które miały w tym pomóc: specjalne szampony, odżywki i codzienna pielęgnacja.

By utrzymać włosy w dobrej kondycji:

Robimy bardzo dużo zabiegów nawilżających. Używam masek. Najważniejszą rzeczą jest, aby nie pozwolić nigdy na to, by włosy stałe się przesuszone, bo szybko ulegają uszkodzeniom, którym już nie da się zapobiec. Trzeba też wiedzieć, kiedy dać im trochę odpoczynku od suszenia i ekspozycji na słońce.

W naszej GALERII przypominamy kilka najlepszych fryzur Rihanny z ostatnich lat!

Zobaczcie też:

Najnowsza fryzura Rihanny

Więcej o: