Za duży nos? Wymodeluj jego kształt przy pomocy makijażu!

Macie kompleksy dotyczące waszego nosa? Uważacie, że jest za szeroki i marzycie o tym, by go zmniejszyć? Operacja plastyczna to ostateczna opcja. Odpowiedni kamuflaż sprawdza się w modelowaniu kształtu całkiem dobrze!

Zbyt duży, za szeroki nos jest dla wielu kobiet koszmarem spędzającym sen z powiek. Twarz nie wygląda symetrycznie i wydaje się, że zupełnie nic nie da się z tym "defektem" zrobić. Nie jest tak do końca. Istnieje sposób na wymodelowanie jego kształtu za pomocą makijażu. Samej wielkości nie zmienimy, ale wizualnie możemy zrobić małe oszustwo.

Wbrew pozorom nie musisz być wprawną wizażystką. Jest to bowiem całkiem proste. Dziś mamy dla was poradę jak zakamuflować zbyt szeroki nos.

Musicie zaopatrzyć się w kamuflaż o dwóch kolorach - koniecznie dopasowany do waszej karnacji. Po nałożeniu podkładu i wyrównaniu niedoskonałości - małym pędzelkiem malujemy dwa paski po bokach nosa . Używamy w tym celu dość cienkiego i płaskiego pędzelka oraz ciemniejszego kamuflażu. Oczywiście na pierwszy rzut oka różnica jest widoczna, aby ją ukryć używamy specjalnie przeznaczonej do makijażu gąbeczki, a na końcu przypudrowujemy czubek nosa.

Dwukolorowy kamuflażDwukolorowy kamuflaż Dwukolorowy kamuflaż

Modelując kształt twarzy zawsze należy pamiętać o podstawowej zasadzie - ciemne zmniejsza, jasne powiększa. Kierując się tym schematem jesteś w stanie sobie poradzić z modelowaniem każdego rodzaju twarzy.

Zobaczcie wideo:

Zobaczcie również:

Różowe usta jeszcze nigdy nie były tak modne

Więcej o: